Argi pro psa oválný s polštářem - XL červený se vzorem

Argi pro psa oválný s polštářem - XL červený se vzorem
(79.8%)

Pelech Argi pro psa oválný s polštářem - XL červený se vzorem Každý pejsek chce mít svůj pelíšek, kde stráví příjemné chvíle odpočinku mezi veselými hrami s páníčkem a kde...

Pelech Argi pro psa oválný s polštářem - XL červený se vzorem

Každý pejsek chce mít svůj pelíšek, kde stráví příjemné chvíle odpočinku mezi veselými hrami s páníčkem a kde se mu může zdát o velké lahodné kostičce. Oválný pelíšek pro psy je pro něj jako stvořený.

Základ tohoto pelíšku je vyrobený z pěny, díky čemuž je velmi lehký na přenos a drží pevný tvar. Jeho povrch zdobí velmi kvalitní látka. Součástí pelíšku pro psy Argi je také odnímatelný polštář z umělého plyše, který zaručuje maximální pohodlí a velkou psí spokojenost. Tento prvotřídní materiál mu navíc zajišťuje, že si i po několika vypráních udrží svůj tvar a měkkost. Je také velmi odolný proti nezbedným psím drápkům.

Obě části psího pelíšku jsou navíc jednoduché na údržbu. Pokud se stane, že váš čtyřnohý kamarád do pelechu skočí se špinavými packami nebo kožíškem, snadno psí pelíšek vezmete a strčíte do pračky. Lze prát v jemném programu na 30° C. Následně můžete pelech pro psy vložit do sušičky, kde se mu také nic nestane.

  • Barva: červená se vzorem
  • Vnější rozměr: 87 x 76 x 20 cm
  • Vnitřní rozměr: 86 x 64 x 20 cm

Určeno pro:
Australský ovčák, Anglický setr, Argentinská doga, Belgický ovčák, Bernský salašnický pes, Border kolie, Bílý švýcarský ovčák, Český fousek, Dobrman, Flat Coated Retriever, Hovawart, Chodský pes, Irský setr, Knírač velký, Kolie dlouhosrstá, Kolie krátkosrstá, Labradorský retriever, Maďarský ohař krátkosrstý, Německý boxer, Německý ohař krátkosrstý, Německý ovčák, Rhodéský ridgeback, Rotvajler, Velký švýcarský salašnický pes, Výmarský ohař, Zlatý retriever

Podobné produkty

Zobrazit všechny Pelechy, polštáře, matrace

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Argi pro psa oválný s polštářem - XS černý se vzorem

Přidat komentář