Kaarsgaren bambus 140x200 cm bílý bílý

Kaarsgaren bambus 140x200 cm bílý bílý
(82.8%)

Chránič matrace 140 x 200 cm vyrobený z bambusové textilie a polyuretanu. Bambusový chránič je ušitý do gumy jako prostěradlo. Složení materiálu: Povrch: 90% bambus,...

Chránič matrace 140 x 200 cm vyrobený z bambusové textilie a polyuretanu. Bambusový chránič je ušitý do gumy jako prostěradlo.

Složení materiálu:

  • Povrch: 90% bambus, 10% polyester
  • Chránič : 100% polyuretan

Bambusový chránič lze prát na 60°C, materiál vlastní ekologický certifikát "OEKO TEX STANDARD 100" a splňuje odpovídající normy Evropské Unie o nepropustnosti a transpiračnosti (propustnosti vzduchu). Tato certifikace zároveň zaručuje bezpečnost výrobku pro děti do 3 let.

Bambus (BAMBOO) je materiál 21.století. Volně rostoucí bambus není nijak chemicky ošetřován, proto zaručuje velmi dobré antialergické vlastnosti a přírodní antibakteriální účinky, čímž pozitivně ovlivňuje jeho užitné vlastnosti a tím i kvalitu osobní hygieny. Vyrábí se podobně jako viskóza, má však ještě znásobené užitné vlastnosti - antibakteriální, antialergický, antistatický, okamžitá savost a odvod vlhkosti, mimořádná prodyšnost - ideální pro "horké letní dny", nižší tepelná vodivost = příjemný chladivý pocit, výborné termo-vlastnosti, odolnost proti otěru, pevnost, stabilita, dlouhá životnost, hedvábně jemný na omak.

  • Kvalitní chránič matrace ušitý jako prostěradlo do gumy.
  • Vnější strana 90% bambus a 10% polyester, vnitřní strana 100% polyuretan.
  • Praní na 60°C.
  • Bambusový chránič je antibakteriální, antialergický, savý, vodě nepropustný, vzduchu propustný.
  • Bambusový chránič vlastní švýcarský certifikát "OEKO TEX STANDARD 100" a plně vyhovuje výrobkům pro děti do tří let.
  • Záruka kvality firmy Kaarsgaren s.r.o.

Podobné produkty

Zobrazit všechny Povlečení a prostěradla

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Babyboum JERSEY 60x120 cm SESAME

Přidat komentář