Microsoft Xbox One S 1 TB + Gears of War 4 (234-00040) bílá

Microsoft Xbox One S 1 TB + Gears of War 4 (234-00040) bílá

Obsah balíčku konzole Xbox One S s kapacitou 1 TB a hry Gears of War 4 Konzole Xbox One S s kapacitou 1 TB Bezdrátový ovladač pro Xbox Stažení plné verze hry Gears of...

Obsah balíčku konzole Xbox One S s kapacitou 1 TB a hry Gears of War 4

  • Konzole Xbox One S s kapacitou 1 TB
  • Bezdrátový ovladač pro Xbox
  • Stažení plné verze hry Gears of War 4
  • 14denní zkušební Zlaté členství Xbox Live
  • Časově omezené bezplatné stažení celé kolekce Gears of War pro Xbox 360

Gears of War 4
JD Fenix a jeho přátelé Kait a Del, kteří těsně uniknou útoku na svou vesnici, musí zachránit své blízké a zjistit, odkud přichází nový monstrózní nepřítel. Uplatněte nejrůznější pohyby pro boj zblízka a útoky bojovým nožem a rozprašte nepřátele pomocí nových brutálních zbraní, jako je Buzzkill a Dropshot.

Nikdy nebojujte sami
Zapojte se spolu s kamarádem do kooperativních kampaní pro dva hráče v místním režimu rozdělené obrazovky, ve službě Xbox Live nebo v lokální síti. Už nikdy nemusíte hrát sami. Spolu se čtyřmi dalšími hráči bojujte proti vlnám stále silnějších nepřátel pomocí Horde 3.0 nebo se utkejte na internetu s podobně silnými protihráči na vyhrazených serverech při rychlosti 60 snímků za sekundu.

Nejinovativnější Xbox historie
Připravte se na svou příští bitvu s touto drsnou, bojem ostřílenou limitovanou edicí konzole Xbox One S a ovladače v provedení Crimson Omen. Užijte si sytější, jasnější barvy díky technologii High Dynamic Range. Streamujte 4K video ze služby Netflix2 a sledujte Ultra HD Blu-ray filmy v rozlišení 4K Ultra HD.

Elegantnější, tenčí, ostřejší
Představujeme nový Xbox One S. Hrajte ty nejlepší hry, včetně klasiky pro Xbox 360, na konzoli o 40 % menší. Užijte si bohatší, živější barvy ve hrách i videích díky technologii High Dynamic Range. Streamujte 4K video ze služby Netflix a sledujte UHD Blu-ray filmy v ohromujícím rozlišení 4K Ultra HD. Nakonec si vyzkoušejte více pohodlí a lepší držení nového bezdrátového ovladače pro Xbox, který nyní nabízí úchyt se strukturovaným povrchem a připojení přes Bluetooth.

O 40 % menší konzole
Nenechte se oklamat jeho velikostí. Díky internímu napájecímu zdroji a internímu úložišti je Xbox One S nejdokonalejší konzolí Xbox.

Nejlepší ovladač teď nabízí ještě víc
Nový bezdrátový ovladač pro Xbox se může pochlubit elegantním, nadčasovým designem, strukturovaným úchytem a připojením přes Bluetooth pro hraní na zařízeních s Windows 10. Využijte možnosti vlastního přiřazení funkcí tlačítek a vylepšeného bezdrátového dosahu, stejně jako připojení jakýchkoli kompatibilních sluchátek díky 3,5mm stereo konektoru.

Hrajte hry pro Xbox 360 na konzoli Xbox One
Zpětná kompatibilita konzole Xbox One2 – funkce, kterou si fanoušci přáli ze všeho nejvíc – je teď realitou. Stále větší počet her pro Xbox 360 můžete hrát bez jakýchkoli dalších nákladů i na konzoli Xbox One. V následujících měsících přibudou stovky dalších titulů, a proto si teď svoje hry pro Xbox 360 nejlíp zahrajete na konzoli Xbox One.

Podobné produkty

Zobrazit všechny Xbox

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Microsoft Xbox One 1 TB + hra XONE Far Cry 4 + hra XONE Rayman Legends + hra XONE Just Dance 2016 (MSOH00037 )

Přidat komentář