Purina Pro Plan Cat Junior Chicken 10 kg

Purina Pro Plan Cat Junior Chicken 10 kg
(80.8%)

Kompletní krmivo pro zdravý vývoj koťat ve věku od 6 týdnů do 1 roku. PRO PLAN JUNIOR je speciální receptura pro koťata. Obsahuje vysoký podíl bílkovin a všechny esenciální...

Kompletní krmivo pro zdravý vývoj koťat ve věku od 6 týdnů do 1 roku.

PRO PLAN JUNIOR je speciální receptura pro koťata. Obsahuje vysoký podíl bílkovin a všechny esenciální živiny včetně vitaminů C a D, DHA a protilátek. Vhodná i pro kastrovaná koťata.

Znaky krmiva:
OPTISTART - obsahuje OPTISTART®, jedinečný komplex živin, který prokazatelně posiluje zdraví trávicího traktu a snižuje riziko onemocnění koťat – především díky obsahu mleziva, které upravuje rovnováhu střevní mikroflóry a posiluje imunitní systém
ZRAK A MOZEK - pomáhá podporovat zdravý vývoj zraku a mozku - díky obsahu esenciálních živin jako je DHA
MLEZIVO - obsahuje mlezivo, bohaté na protilátky, které posilují imunitní systém. Posiluje a urychluje imunitní odpověd organismu
KOSTI A SVALY - podporuje zdravý vývoj kostí a svalů – díky vyváženému poměru minerálních látek a vyšší hladině bílkovin

Krmivo je vhodné i pro kastrovaná/sterilizovaná koťata. Doporučená denní krmná dávka pro udržení ideální tělesné kondice se mění v závislosti na věku, úrovni aktivity, klimatických podmínkách kastrovaných koťat a mladých koček.

Doporučená denní dávka (g/den):
Věk kotěte (týdny) Množství
6-12 20-80 g
12-26 50-100 g
26-52 100-150 g

Krmivo PRO PLAN® JUNIOR by mělo být podávané koťatům od 3 – 4 týdne věku a pro jeho snadnější příjem smícháno s vodou. Jakmile začne kotě více jíst, zvyšujte množství krmiva a zároveň snižujte množství přidávané vody do doby než bude kotě schopné přijímat krmivo samotné. Krmivo podávejte ve 2 – 3 dávkách v průběhu dne, nebo podle chuti.
Březí kočky krmte minimálně 90 g/den, kojící kočky krmte minimálně 180 g/den nebo podle chuti.
Doporučená denní krmná dávka pro udržení ideální tělesné kondice se bude lišit v závislosti na věku, úrovni aktivity, klimatických podmínkách a reprodukčním stavu kočky.
Čistá čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici. Doporučujeme pravidelné návštěvy vašeho veterinárního lékaře.

Mateřské mléko je ideální první strava pro každé kotě. Je přirozeně bohatá na obsah všech potřebných látek, zejména stavebních složek nezbytných pro vlastní přirozenou obranyschopnost organismu. I když jsou koťata připravena na úplné odstavení teprve při dosažení věku šesti až osmi týdnů, většina z nich začíná ochutnávat tuhou potravu ve věku tří nebo čtyř týdnů. To je nejvhodnější doba pro podání stravy speciálně vyvinuté pro koťata. Granulované krmivo by mělo být zvlhčené vodou, rozmačkané a podáváno v mělké misce.

Neodstavujte kotě příliš brzy. Příliš brzký přechod na pevnou stravu může být škodlivý pro nezralý trávicí systém koťat. Proces bude méně stresující, pokud převedete koťata na stejné krmivo, které konzumuje jejich matka při kojení. Začněte přibližně s polévkovou lžící krmiva podávanou pětkrát denně a množství upravte v případě, že v misce zůstávají zbytky nebo jsou koťata stále hladová. V průběhu tohoto procesu budou koťata i nadále doplňovat přijatou potravu mateřským mlékem.

Klíčem k úspěšnému odstavení je dostatek času a trpělivosti. Vaším cílem by mělo být postupné odstavení koťat od matky a mělo by mít za následek postupné snižování až úplné zastavení produkce mléka. Ve věku 10-12 týdnů by měl být přechod koťat na pevnou stravu úspěšně dokončen. Během tohoto období kontrolujte jejich příjem stravy a hmotnost. V případě, že máte jakékoliv obavy nebo koťata nepřibírají na váze, obraťte se na svého veterináře.

Složení:
kuřecí maso (20 %), rýže, kukuřičná lepková moučka, dehydrované vepřové bílkoviny, dehydrované drůbeží bílkoviny, kukuřice, živočišný tuk, kukuřičný škrob, minerální látky, pšeničná lepková moučka, sušená vejce, vedlejší výrobky živočišného původu, rybí tuk, mlezivo (0,1 %)

K dispozici v balení: 3 kg a 10 kg.

Podobné produkty

Zobrazit všechny Granule pro kočky

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Purina Cat Chow Kitten 1,5 kg

Přidat komentář