Rogz FANCY DRESS XL Armed Response Pop Art

Rogz FANCY DRESS XL Armed Response Pop Art
(80.2%)

Obojek Rogz FANCY DRESS XL Armed Response Pop Art Psí obojek ROGZ FANCY DRESS je vyrobený z pevného a odolného nylonového popruhu, který má na sobě barevnou nášivku s...

Obojek Rogz FANCY DRESS XL Armed Response Pop Art

Psí obojek ROGZ FANCY DRESS je vyrobený z pevného a odolného nylonového popruhu, který má na sobě barevnou nášivku s mnoha nápaditými vzory. Díky tomu můžete obojek pro svého psa módně sladit s vodítkem, postrojem nebo identifikační známkou. Velikost obojku FANCY DRESS L Beach Bum a XL Armed Response mají na sponě bezpečnostní pojistku, která zabrání samovolnému rozepnutí obojku, pokud pes například táhne na vodítku.

Výhody obojků pro psy ROGZ FANCY DRESS

  • Obojky na psy ROGZ mají barevnou nášivku, díky které můžete výbavu svého psa módně sladit – obojek, vodítko a další chovatelské potřeby v jednom designu.
  • ROGZ obojky lze prát v pračce, dlouho vypadají jako nové.
  • Obojky jsou z vysoce kvalitního a pevného nylonového popruhu.
  • Systém RogLoc – Unikátní pojistka na sponě proti samovolnému rozepnutí obojku (pouze velikosti obojků L Beach Bum a XL Armed Response).
  • Lité chromové „O“ kroužky (bez svařování) se nikdy nerozpojí, kroužek je z jednoho kusu.
  • V nabídce je několik barevných provedení, každý si vybere!

Velikost: Armed Responze XL 43 - 70 cm 2,5 cm

Obojek na psa vybírejte především podle obvodu krku svého psa. Po zapnutí obojku by měl být pod páskem prostor na prostrčení dvou prstů. Tím zabezpečíte, že obojek ROGZ nebude psa škrtit nebo mu bude příjemný na nošení.

Podobné produkty

Zobrazit všechny Obojky

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Karlie LED nylonový s USB nabíjením 66 cm modrý

Přidat komentář