Whiskas SENIOR drůbeží výběr v želé 4 x ( 12 x 100g )

Whiskas SENIOR drůbeží výběr v želé 4 x ( 12 x 100g )

Kapsička Whiskas SENIOR drůbeží výběr v želé 12pack 1200g Po dosažení věku 7 let se začínají projevovat příznaky stárnutí. Nejdříve se stárnutí projeví na funkci ledvin,...

Kapsička Whiskas SENIOR drůbeží výběr v želé 12pack 1200g
Po dosažení věku 7 let se začínají projevovat příznaky stárnutí. Nejdříve se stárnutí projeví na funkci ledvin, kloubů a imunitního systému. S přibývajícím věkem se snižuje pohybová aktivita, a tím narůstá nebezpečí nadváhy a zažívacích potíží. V důsledku problémů se zuby a slábnutím čichových schopností se snižuje chuť kočky k přijímání potravy.

Složení:
Složení s kuřecím masem: maso a výrobky živočišného původu (obsahuje min. 4% kuřecího masa), bílkovinné extrakty rostlinného původu, minerální látky.
Složení s krůtím masem: maso a výrobky živočišného původu (obsahuje min. 4% krůtího masa), bílkovinné extrakty rostlinného původu, minerální látky.
Složení s drůbežím masem: maso a výrobky živočišného původu (obsahuje min. 4% drůbežího masa), bílkovinné extrakty rostlinného původu, minerální látky.
Složení s kachním masem: maso a výrobky živočišného původu (obsahuje min. 4% kachního masa), bílkovinné extrakty rostlinného původu, minerální látky.
Deklarované jakostní znaky: proteiny 8%, tuk 5%, anorganické látky 1,6%, vláknina 0,3%, vlhkost 84,5%.

Balení obsahunje kapsičky 3x s kuřecím, 3x krůtím, 3x drůbežím a 3x kachním masem.

Podobné produkty

Zobrazit všechny Konzervy, paštiky a kapsičky

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Hill's Adult Chickem+Fish+Beef Multipack 12 x 85g

Přidat komentář